Zelení začali spolupracovat s azylovým domem v Bubenči

Strana zelených na Praze 6 se domluvila na spolupráci s Azylovým domem Emauzy v Bubenči. Ten v současné době poskytuje přístřeší asi dvaceti mužům bez domova.

„Vážíme si práce neziskového sektoru a chceme pomoci řešit i špatnou situaci bezdomovců v hlavním městě, proto se chceme blíže poznat jak s těmi, kdo bezdomovcům pomáhají, tak přímo s lidmi bez přístřeší,“ říká zastupitelka SZ Petra Kolínská.

První setkání se uskuteční 3. prosince 2010, kdy Zelení připraví pro klienty Azylového domu Emauzy Praha mikulášský guláš.

Bližší informace o místě konání naleznete na http://emauzy.webnode.cz/ed-praha/.

Další články z rubriky

Vedení Prahy 6 není transparentní

Mimořádné zasedání zastupitelstva Prahy 6, které vyvolalo 19 opozičních zastupitelů ze Strany zelených, ODS, ČSSD a KSČM, skončilo dne 16. října 2016 dříve, než začalo. Neschválení programu koaličními stranami neumožnilo projednání kontroverzních bodů jako kontrola hospodaření městské firmy SNEO, a. s., zpožďující se rozsáhlá rekonstrukce Polikliniky Pod Marjánkou, zachování zahrádkářské osady na Jenerálce, zavedení zkušebního provozu autobusů tunelovým komplexem Blanka a využití objektů v Šolínově ulici.

Zajímá mě více »