Otevřená radnice

Zasadíme se o to, aby informace z radnice byly včasné, přehledné a snadno dostupné. Bude vás bavit nás kontrolovat. Na setkávání a společné plánování se těší zastupitelé Strany zelených.

Vážení občané, 15. ledna se bude konat veřejné projednání návrhu na prodloužení tramvajové tratě na Dědinu. Ve stejném měsíci proběhne sběr připomínek k plánované přestavbě školky ve Vokovicích. Následovat bude setkání k plánům na přeměnu skladového areálu v Ruzyni na novou obytnou čtvrť a diskuse o revitalizaci Heyrovského náměstí.

Velmi stojíme o to, abyste spolurozhodovali o dění v Praze 6. Stojíme o to, abyste se zapojili do života městské části. Chceme, abyste věděli včas o projektech, které mění tvář Prahy 6, a mohli ovlivnit jejich podobu. Chceme slyšet připomínky a náměty, vysvětlovat naše stanoviska. Víme, že nelze všem požadavkům vyhovět, ale každou připomínku lze férově vypořádat.

Mgr. Petra Kolínská, zástupkyně starosty

Další články z rubriky

Budeme se brát na Praze 6

Vážení snoubenci, milí budoucí novomanželé, v případě, že plánujete vstoupit do manželství na území Prahy 6, se vám jistě budou hodit následující tipy a rady pro co nejhladší průběh všech svatebních příprav.

Zajímá mě více »