Darujte nám

Podpořte darem Zelené v Praze 6

Všechny naše příjmy a výdaje můžete sledovat online. Jsme zcela transparentní a financování Zelených označila organizace Transparency International jako nejprůhlednější. Podpořte nás darem.

Staňte se dobrovolníkem v Praze 6

Dobrovolníkem může být každý, kdo chce věnovat svůj volný čas, energii, schopnosti nebo odborné znalosti pro dobrou věc. Zapojení dobrovolníků může mít různé formy, zapojit se můžete při jednorázových akcích nebo jako stálý dobrovolník. Pište na praha6@zeleni.cz, každé pomoci si velice ceníme!

Zapojte se

Buďte informováni o aktuálním dění na Praze 6

Sledujte nejčerstvější aktuality na našem facebookovém nebo twitterovém profilu, odebírejte náš emailový zpravodaj o dění v Praze 6 a sledujte novinky na našem webu přes RSS kanál.

Staňte se členem Zelených z Prahy 6

Zapojte se do dění na Praze 6, získávejte informace o dění ve vašem okolí z první ruky. Pomozte nám proměnit Prahu 6 k lepšímu, přijďte se podívat na naše schůze – pište na praha6@zeleni.cz.

Základní výše příspěvku činí 600 Kč, snížená sazba (pro osoby, jejichž finanční situace jim nedovoluje platit základní příspěvek) 350 Kč. Doporučená výše činí v současnosti 1200 Kč. Členské příspěvky lze platit převodem či pokladníkovi.