Na rozhraní Petřin a Břevnova žiji prakticky celý život a na Prahu 6 nedám dopustit. Po studiích na ZŠ Petřiny-Jih a maturitě na Gymnáziu Nad Alejí jsem nastoupil na bakalářské studium oboru Politologie na FF UK, které jsem zakončil bakalářskou zkouškou v roce 2010. Poté jsem pokračoval studiem oboru Politické teorie a současné dějiny na FF UK a oboru Politologie na FSV UK, který jsem zakončil summa cum laude v roce 2013. Následujícího roku jsem tamtéž složil i rigorózní zkoušku. Během svého studia jsem také absolvoval studijní a vědecké pobyty na univerzitách v Lublani, Lisabonu, Portu a na Maltě.

Pracuji jako asistent a poradce senátora Václava Hampla, který byl jako nestraník s podporou Strany zelených zvolen v roce 2014 mj. také za Střešovice, Bubeneč, Hradčany a Sedlec. Kromě toho pokračuji v akademické sféře jako interní doktorand na Katedře politologie Institutu politologických studií FSV UK, kde zároveň vyučuji a podílím se na vědecké a administrativní činnosti. Jsem členem následujících zájmových a profesních organizací: Fotbalový oddíl SK Slavia Praha – Odbor přátel,Česká společnost pro politické vědy, International Political Science Association, European Consortium for Political Research a International Association for Political Science Students, kde figuruji jako Conference Logistics Coordinator.

Z ideologického hlediska zastávám pozice nedogmatického středového liberalismu. V komunální politice na Praze 6 se angažuji jako nestraník v rámci Strany zelených již od jara 2010. Nejvíce se zajímám o oblasti sportu a volného času, dopravy, vzdělávání, mezinárodních styků a kultury. Od roku 2011 do roku 2014 jsem byl členem Komise pro zahraniční spolupráci a od roku 2014 jsem členem Komise pro sportovní a volnočasové aktivity Městské části Praha 6. Mezi mé největší zájmy patří politika, politologie, bývalá Jugoslávie, cestování, aktivně i pasivně fotbal, běhání, obecně sport, hudba s jamajskými kořeny, umění, film, architektura, internet a pragensie.