Seznamte se s lidmi, kteří dělají zelenou politiku

Kandidátka Zelených na Praze 6

Petr Píša

Mgr. Petr Píša, Ph.D.

Kandidát Zelených na starostu Prahy 6

Opoziční zastupitel, historik působící na Akademii věd, expert na téma cenzury, předseda spolku Šestka sobě, čerstvý otec a kandidát na starostu Prahy 6.

Mgr. Pavla Ducháčková Chotková

Kandidátka Zelených č. 2

Opoziční zastupitelka, místopředsedkyně komise pro výchovu a vzdělávání, učitelka na základní škole a trojnásobná matka.

Pavla Ducháčková Chotková
Pavel Weber

Ing. Pavel Weber

Kandidát Zelených č. 3

Protikorupční expert, IT specialista, spolupředseda Zelených na Praze 6, místopředseda radniční komise pro otevřenou radnici a čerstvý otec.

MUDr. Antonín Nechvátal

Kandidát Zelených č. 4

Lékař, zastupitel Městské části Praha 6 od roku 2010 a radní pro životní prostředí 2014-2015.

Antonín Nechvátal
Barbora Truksová

Bc. Barbora Truksová

Kandidátka Zelených č. 5

Divadelní publicistka, studentská radní Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, členka Výboru pro komunikaci a média Prahy 6 a Mladých Zelených.

Ing. Lukáš Novák

Kandidát Zelených č. 6

Expert na dopravní problematiku a strategický rozvoj, manažer projektů zaměřených na inovace; dříve Národní rada osob se zdravotním postižením.

Lukáš Novák
David Kořínek

doc. Mgr. David Kořínek

Kandidát Zelených č. 7

Vysokoškolský pedagog, dokumentarista a člen umělecké skupiny Rafani, zakladatel ateliéru supermédií na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze a otec dvou dětí.

Mgr. Zdeňka Bachtjanová

Kandidátka Zelených č. 8

Dobrovolnice v břevnovském komunitním centru Nesedím, sousedím, speciální pedagožka, sociální pracovnic a trojnásobná matka, t. č. na rodičovské dovolené.

Zdeňka Bachtjanová
František Gattermayer

Ing. arch. František Gattermayer

Kandidát Zelených č. 9

Architekt a urbanista, zelený developer a pedagog krajinářské architektury z Fakulty architektury ČVUT.

Mgr. Karolína Brabcová

Kandidátka Zelených č. 10

Expertka na toxické látky a životní prostředí pracující v neziskové organizaci Arnika, opoziční zastupitelka, členka radniční komise pro životní prostředí, spolupředsedkyně Zelených na Praze 6 a trojnásobná matka.

Karolina Brabcová
Petr Hrdina

Ing. Petr Hrdina

Kandidát Zelených č. 11

Finanční expert a opoziční zastupitel Prahy 6 v letech 2006–2014.

PhDr. Karel Höfer

Kandidát Zelených č. 12

Poradce senátora Václava Hampla, místopředseda Akademického senátu a doktorand politologie na FSV UK, člen radničních komisí pro otevřenou radnici a IT a pro sport a volný čas.

Karel Höfer
Lukáš Pokorný

Ing. Lukáš Pokorný

Kandidát Zelených č. 13

Podnikatel, spoluzakladatel Pivovaru Bubeneč a dobrovolník Praha sobě.

MUDr. Martina Peiskerová

Kandidátka Zelených č. 14

Lékařka, autorka petice za bezpečnější přechody, iniciátorka výzvy za rozšíření Montessori MŠ Vokovická a dobrovolnice Praha sobě.

Martina Peiskerová
Jan Vlach

Ing. arch. Jan Vlach

Kandidát Zelených č. 15

Architekt a urbanista, spoluzakladatel Re:architekti a dvojnásobný otec.

Ing. Jarmila Koňaříková

Kandidátka Zelených č. 16

Členka výboru spolku Šárecké údolí, organizátorka sousedských akcí a marketingová specialistka.

Jarmila Koňaříková
Pavel Kraus

Mgr. Pavel Kraus

Kandidát Zelených č. 17

Metodik řízení letového provozu.

Mgr. Hubert Topinka

Kandidát Zelených č. 18

Humanitární pracovník v organizaci Člověk v tísni, vedoucí humanitárních misi v Pákistánu, Afghánistánu, Ugandě a Čečensku a člen Bezpečnostní komise Prahy 6.

Hubert Topinka
Lucie Macků

Mgr. Lucie Macků

Kandidátka Zelených č. 19

Vysokoškolská pedagožka, výkonná ředitelka České odborné společnosti pro inkluzivní vzdělávání a dvojnásobná matka.

Martin Skalský

Kandidát Zelených č. 20

Ekolog, zakládající člen sdružení Arnika a opoziční zastupitel Prahy 6 v letech 2006–2014.

Martin Skalský
Ondřej Bárta

Mgr. Ondřej Bárta

Kandidát Zelených č. 21

Pedagog, konzultant a expert na vzdělávání a leadership.

Mgr. Anna Zádrapová

Kandidátka Zelených č. 22

Sinoložka a redaktorka serveru Sinopsis.

Anna Zádrapová
Štěpán Toman

Ing. arch. Štěpán Toman

Kandidát Zelených č. 23

Architekt, urbanista z Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze a člen pracovní skupiny pro přeměnu Vítězného náměstí.

Bc. Barbora Koudelová

Kandidátka Zelených č. 24

Arts Management, marketingová expertka.

Barbora Koudelová
Marek Ceman

Marek Ceman

Kandidát Zelených č. 25

Podnikatel v oblasti mezinárodního obchodu a otec dvou synů.

Ing. Eduard Metela

Kandidát Zelených č. 26

Důchodce a předseda spolku Talichova.

Eduard Metela
Michaela Suchánková

Michaela Suchánková

Kandidátka Zelených č. 27

Koordinátorka výzkumu biologické ochrany rostlin ve společnosti Biopreparáty.

Ing. Václav Zeman

Kandidát Zelených č. 28

Stavební inženýr, člen radniční Komise pro sociálně bytové otázky a propagátor carsharingu.

Václav Zeman
Lubomír Váňa

Mgr. Lubomír Váňa

Kandidát Zelených č. 29

Projektový manažer implementace GDPR, pracovník v sociálních službách a fotograf na volné noze.

Ing. arch. Ivan Lejčar

Kandidát Zelených č. 30

Architekt, dopravní urbanista, odborník na kolejovou dopravu a člen radniční Komise strategického rozvoje.

Ivan Lejčar
Tereza Vlásková

Mgr. Tereza Vlasáková

Kandidátka Zelených č. 31

Socioložka, asistentka náměstkyně primátorky Petry Kolínské a členka Komise bytové politiky.

Bc. Barbora Vrablíková

Kandidátka Zelených č. 32

Redaktorka časopisu Material Times.

Barbora Vrablíková
Lucie Fialová

Mgr. Lucie Fialová

Kandidátka Zelených č. 33

Novinářka, spisovatelka a spolupracovnice informační agentury o vzdělávání EDUin.

Matouš Korbel

Kandidát Zelených č. 34

Metodik preventivních služeb pro rodinu, otec dvou dětí.

Matouš Korbel
Lucie Bursáková

Mgr. Lucie Bursáková

Kandidátka Zelených č. 35

Speciální pedagožka a lektorka.

Filip Schneider

Kandidát Zelených č. 36

Bankovní IT expert a datový analytik, Mladí Zelení.

Filip Schneider
logo-header

Stanislav Klindera

Kandidát Zelených č. 37

Člen spolku Zavadilova a umělecký truhlář.

Mgr. Eliška Froschová Stehlíková

Kandidátka Zelených č. 38

Vedoucí komunikace v Domově Sue Ryder.

Eliška Froschová Stehlíková
Martin Soukup

JUDr. Martin Soukup, Ph.D.

Kandidát Zelených č. 39

Právník a opoziční zastupitel v letech 2006–2010.

Mgr. Renata Langrová

Kandidátka Zelených č. 40

Středoškolská profesorka, Gymnázium Nad Alejí.

Renata Langrová
Ondřej Hudec

Ondřej Hudec

Kandidát Zelených č. 41

Novinář.

MgA. Jan Brabec

Kandidát Zelených č. 42

Restaurátor sochařských děl a otec čtyř dětí.

Jan Brabec
Štěpán Chejn

Mgr. Štěpán Chejn

Kandidátka Zelených č. 43

Právník, cestovatel a čerstvý otec.

Mgr. Helena Březinová, Ph.D.

Kandidátka Zelených č. 44

Skandinavistka.

Helena Březinová

Mgr. Jan Sládek, Ph.D.

Kandidát Zelených č. 45

Opoziční zastupitel, proděkan Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, sociolog a kytarista Pohřební kapely.